המשביר – אינטרספורט: ביטול הסכם בשלוש מערכות

המשביר אינטרספורט - ביטול הסכם

מערכה ראשונה – כתבה על נסיגה המשביר מפתיחת אינטרספורט

אינטרספורט - כתבה בממון

וכך כתבה נווית זומר ב"ממון":

"רמי שביט, בעלי המשביר, נסוג מפתיחת חנויות של רשת הספורט הבינלאומית אינטרספורט והחליט לא לממש לפי שעה את הזיכיון. התכנון היה לפתוח חנויות ראשונות בישראל בפברואר הקרוב, ועתה הוא החליט להשהות את הפתיחה בשנה. איתן ליליאן, שמונה כאחראי לפעילות אינטרספורט במשביר, סיים בשבוע שעבר את תפקידו. גם התוכנית להפיכת מחלקות הספורט של סניפי המשביר לחנות (של אינטרספורט) בתוך חנות לא מתבצעת."

לכתבה המלאה "רמי שביט לא פותח את "אינטרספורט" (23.9.2017)

מערכה שנייה – במשביר מכחישים 

המשביר - הכחשה אינטרספורט

וכך נכתב בהכחשה של המשביר:

"בהמשך לדיווח המיידי של החברה מיום 28.3.2017 בדבר התקשרותה של חברת הבת, המשביר לצרכן בתי כלבו בע"מ ("המשביר בתי כלבו"), עם ענקית הספורט "אינטרספורט" בהסכם רישיון בלעדי (אסמכתא מס' 2017-01-025666) ("ההסכם"), ולאור כתבה שפורסמה אתמול, 24.9.2017, במוסף "ממון" של עיתון "ידיעות אחרונות", החברה תבקש להבהיר כי על אף המשתמע מהכתבה, אין כל שינוי בתכניות החברה והמשביר בתי כלבו ו/או בפרסומיהם בקשר עם יישום ההסכם ופתיחת חנויות ו/או נקודות מכירה של אינטרספורט בישראל, לרבות בסניפי המשביר בתי כלבו, והכל בהתאם להסכמות מול אינטרספורט."

לדיווח המלא "הבהרה בעניין אינטרספורט" (25.9.2017)

מערכה שלישית – ביטול הסכם אינטרספורט

המשביר - ביטול הסכם אינטרספורט

ושאת לשון ההודעה של המשביר:

"בהמשך לדיווחים המיידיים של החברה מימים 28.3.2017 ו – 25.9.2017 בדבר התקשרות חברת הבת, המשביר לצרכן בתי כלבו בע"מ ("המשביר בתי כלבו"), בהסכם רישיון בלעדי עם IIC-INTERSPORT International Corporation GmbH ("אינטרספורט") (אסמכתאות מס' 2017-01-025666 ו – 2017-01-094755) ("ההסכם"), החברה מתכבדת להודיע כי ההסכם בוטל לאור אי הסכמות בין הצדדים בקשר עם לוחות הזמנים והפעילות המתוכננים בישראל. הצדדים מנהלים משא ומתן בדבר אופן ותנאי סיום ההסכם."

להודעה על "ביטול הסכם הרישיון עם אינטרספורט" (16.11.2017)

מסקנה: לפעמים לא רק התאריך שמופיע בעיתון נכון 😉


אין לראות בפוסט זה ייעוץ / שיווק השקעות או תחליף לייעוץ / שיווק השקעות המותאם אישית וספציפית ללקוח תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים. האמור לעיל הנו למטרת אינפורמציה בלבד ומובא כחומר רקע בלבד. לכותב אין עניין אישי בנושא הכתבה.

תגובות